fbpx
תקנון האתר

 

אתר bakarus.co.il ("האתר") ומותג Bakarus המופעל ע"י חברת פתרונות הבקר בע״מ ( "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי בשר ("המוצר").

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

עצם הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו ו/או רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.

ביצוע הזמנה במערכת האתר מיועדת לגילאי 18 ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

תנאי השימוש משתנה מעת לעת ללא הודעה מראש, על כן עליך להתעדכן בכל כניסה לאתר ושימוש בו בתנאי השימוש ובמדיניות הפרטיות.

הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.

 

שימוש באתר

 1.  על מנת לעשות קניה באתר ולקבל את השירותים שלנו, תידרשו למסור מידע אישי בין היתר; שם פרטי, שם משפחה, כתובת, מספר טלפון, כתובת דוא”ל וכתובת מגורים. מסירת הנתונים המתבקשים בשדות חובה הכרחית לצורך הרשמה לאתר (“המידע האישי”) אולם מסירת המידע תלויה ברצונכם ובהסכמתכם (ואינה מחויבת על פי חוק). בעצם הזנת הפרטים האישיים לאתר, אתם מצהירים שהמידע האישי ניתן מרצונכם החופשי על מנת לקבל את שירותי פתרונות הבקר בע״מ ואתם מעניקים למנהלי האתר ומי מטעמם רשות לאסוף את המידע האישי ולעשות בו שימוש – בכפוף למדיניות הפרטיות של החברה. הקפידו למסור פרטים מדויקים ולא בדויים ועדכנו אותנו ככל שיחולו שינויים במידע האישי שמסרתם.
 2. פתרונות הבקר בע״מ שומרת לעצמה את הזכות לסרב לספק שירות למשתמש, להשעות משתמש או לבטל רישום ללא הודעה מוקדמת,  במקרה של חשד להקלדת מידע בדוי, מידע שגוי ומידע שלא עודכן.
 3. על מנת לבצע הזמנה, עליך לבחור את ה’פריטים’ הנדרשים לך , להוסיף לסל המוצרים, למלא פרטים אישיים ולמלא פרטי משלוח.
 4. ברגע שביצעתם את ההזמנה, היא תועבר למפעל העסק והוא יבצע את המשלוח לכתובת שהזנתם. 
 5. הזמנה שבוצעה לפני השעה 7 בבוקר תסופק תוך אותו יום. הזמנות שיבוצעו לאחר 7 בבוקר יסופקו ביום שאחרי
 6. מינימום הזמנה 150 ש״ח.
 7. המשלוח חינם בהזמנות מעל 350 ש״ח בתוך באר שבע. 
 8. משלוח לאזורים אחרים יעלה בהתאם למקום המשלוח הנדרש.
 9. לקוח שביצע הזמנה יכול לבטלה עד 07:00 בבוקר של יום החלוקה ללא כל חיוב. וברגע קבלת המשלוח יחויב הלקוח במחיר מלא ולא ניתן להחזירו.
 10. מחירי המוצרים שפורסמו,עודכנו לפני מועד כניסת הלקוח. פתרונות הבקר בע״מ רשאים לעדכן את מחירי המוצרים באתר מפעם לפעם ללא קשר למועד הביקור או ביצוע ההזמנה ע”י הלקוח.
 11. פתרונות הבקר בע״מ רשאים על פי שיקול דעתם לקבוע מחירים שונים עבור מוצרים זהים בערוצי המכירה השונים (חנות,מפעל,אתר) וזאת על מנת לעודד קנייה באמצעות אחד הערוצים.
 12. תמונות המנות צולמו על ידי פתרונות הבקר בע״מ. יחד עם זאת יתכנו שינויים בין התמונה לבין המנה.

 

התשלום ומשלוח

 1. התשלום יכול שיעשה באמצעות כרטיס אשראי דרך האתר או במזומן. התשלום במזומן ייגבה בעת הגעת המשלוח אליך. 
 2. לתשלום באמצעות כרטיס אשראי, עליך להזין פרטי כרטיס אשראי נכונים מלאים ומדויקים בטופס מקוון ומאובטח.
 3. המחירים בזמן הרכישה הם מחירים משוערים לתשלום בשל הצורך לשקול את המוצר ולתמחר אותו בצורה מדויקת (סטייה של 15%) ,חשבונית מפורטת תצא לאחר שקילת ההזמנה ורק לאחר מכן הלקוח יחויב סופית.
 4. פתרונות הבקר בע״מ לא תהיה אחראית לכל טענה בדבר נתונים שגויים שנמסרו על ידי משתמש בזמן ביצוע הזמנה או שלא נקלטו במערכת ולכל נזק שנגרם כתוצאה מכך, וכן לכל נזק שנגרם או עלול להיגרם מתקלה בעת ההזמנה, בסליקה או בתשלום.
 5. זיכוי או פיצוי עבור הזמנה ייעשה על פי מדיניות בית העסק ובאישור הנהלת בית העסק לפי שיקול דעתם
 6. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות.
 7. החברהלאתהאאחראיתלכלאיחורו/אועיכובבאספקהו/אואי-אספקה, שנגרמהכתוצאהמכוחעליוןו/אומאירועיםשאינםבשליטתה.
 8. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה.

 

כללי

 1. פתרונות הבקר בע״מ עושה מאמצים רבים לאפשר שירות איכותי מעודכן, ברמת גלישה גבוהה מאובטח וללא הפרעות. יחד עם זאת, יתכנו תקלות בגלישה ובשירות בשל נסיבות שונות לרבות, בעיות אינטרנט בצד השרת, עדכונים, טיפול בתקלות, תחזוקה, שדרוג ,פתרונות הבקר בע״מ לא תהיה אחראית לאי יכולת להשתמש באתר. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 2. פתרונות הבקר בע״מ אינה אחראית לכל נזק שעלול לנבוע משימוש באתר, מצפיה בו, מתכני האתר, כתוצאה משימוש לא מורשה באתר,  כתוצאה משינוי מידע המופיע באתר וכיוצ”ב.
 3. בכל מקרה של חשד להפרת האבטחה של מערכות האתר פתרונות הבקר בע״מ רשאית לפנות לטיפול משפטי או עם רשויות המדינה בין אם אזרחי ובין פלילי על פי נסיבות העניין.
 4. ככל שייגרמו לפתרונות הבקר בע״מ בעקבות הפרת תנאי שימוש אלו, נזקים, הפסדים, אובדן רווח תשלום או הוצאות לרבות שכר טרחת עו”ד הרי שאתה המשתמש המפר מתחייב לפצות  את בעלי האתר.
 5. פתרונות הבקר בע״מ רשאית לשנות את תנאי שימוש אלו מעת לעת ללא מסירת הודעה מראש. משתמש חייב לבחון בכל כניסה את תנאי השימוש וככל שאינו מסכים להם – לא לעשות כל שימוש באתר.
 6. על תנאי שימוש אלו יחולו חוקי מדינת ישראל בלבד.
 7. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

 

Push-Notifications

החברה משתמשת באתר בשירות הודעות ב’דחיפה’ אשר תשלח התראות וצלילים למשתמשים. הודעות ה push יישלחו למשתמשים להתריע על פעולות שבוצעו.

אבטחת מידע

החברה נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, על המידע. המידע המתקבל באתר מוצפן לפי תקן מקובל, אולם החברה לא תהא אחראית במקרה של התרחשות כל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמשים או מי מטעמם אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה בדרך שאינה בשליטתנו.

המשתמשים מודעים לכך שחרף אמצעי הזהירות שהחברה נוקטת בהם לשמירת סודיות המידע, כאמור, החברה אינה מתחייבת כי יש בידה למנוע לחלוטין חדירה למאגר המידע ע”י גורמים לא מורשים והמשתמש מצהיר ומוותר מראש על כל נזק והוצאה שתיגרם לך מחדירה בלתי מורשית זו.

 

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה פתרונות הבקר בע”מ.

• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

על התקנון יחול הדין הישראלי.

 

אתר Bakarus  שייך לחברת פתרונות הבקר בע”מ. 

 פתרונות הבקר בע”מ, יוסף הבורסקאי 6, באר שבע 

סל קניות

סיכום הזמנה:

מעבר לתשלום